Wyróżniamy się

Na każdym etapie współpracy Inter-Iodex dokłada wszelkich starań, by urzeczywistniać wizje Klienta oraz spełniać jego oczekiwania. W ciągle zmieniającym się świecie rozumiemy i dostosowujemy się do przekształcających się potrzeb i oczekiwań.

Stawiając na kompleksową obsługę w zakresie utrzymania higieny, oferujemy szeroki wachlarz specjalistycznych preparatów myjących, myjąco-dezynfekujących, dezynfekujących i antyseptycznych profesjonalny sprzęt do mycia i dezynfekcji, jak również doradztwo techniczne, obejmujące m.in. szczegółowe programy sanitarne, szkolenia pracowników.

Nasi konsultanci doradzają zarówno w bieżących działaniach związanych z utrzymaniem czystości, jak również w sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji. Śledzimy na bieżąco trendy na rynku surowców chemicznych, technologii i badań, co pomaga nam odpowiadać na zapotrzebowania klientów i oferować konkretne, proste i skuteczne rozwiązania w najszybszym możliwym terminie i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, urządzeń i procesów, pozwalających na optymalizację kosztów.

kafel2Oferujemy całkowicie nowe koncepcje, nie stosujemy rutynowych rozwiązań – wszystkie działania rozpoczynamy od audytu sanitarnego, następnie diagnozujemy potrzeby i działamy!

A działamy szybko – wdrożony przez nas system logistyczny pozwala na dostawę preparatów do mycia i dezynfekcji w ciągu jednej doby od złożenia zamówienia. Dzięki sprawnemu zarządzaniu, zarówno wiedzą jak i techniką, zawsze jesteśmy blisko naszych odbiorców.

Z naszymi klientami utrzymujemy stosunki partnerskie. Budujemy relacje w oparciu wspólne zawodowe zaangażowanie, a sukcesy w naszej działalności gospodarczej opierają się na długotrwałych relacjach z klientami.